Shkëlzen Berisha ironizon Edi Ramën: Për një vizë më shumë që heq, mesnata të duket mëngjes

Publikuar tek: politike, më 14:56 04-02-2018 Shkëlzen Berisha ironizon Edi Ramën: Për një vizë më shumë që heq, mesnata të duket mëngjes

Tashmë është bërë zakon rubrika e “mirmëngjesit” e kryeministrit Rama. 

Mirëpo mbrëmë, pak pas mesnate në profilin e kryeministrit Rama është publikuar një artikull i huaj që shkruan për Shqipërinë dhe një "mirmëngjes" për gjithë shqiptarët.

Fakti që kryeministri ka uruar pak pas mesnate ka sjellë reagime të shumta në rrjet dhe jo vetëm.

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit ka postuar një status në rrjetin social facebook, duke ironizuar faktin që kryeministri uron në mesnatë.

“Për një vizë më shumë që heq, mesnata t’duket mëngjes”- shkruan djali i ish-kryeministrit.

Screenshot_51.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010541915893555
array(1) { ["section"]=> string(96) "shkelzen-berisha-ironizon-edi-ramen-per-nje-vize-me-shume-qe-heq-mesnata-te-duket-mengjes-109097" }