Shkëlzen Berisha ironizon letrat e Ramës për Bashën: Nisja dhe me shkrim që të paktën të vlejnë për të…

Publikuar tek: aktualitet, më 20:42 27-05-2019 Shkëlzen Berisha ironizon letrat e Ramës për Bashën: Nisja dhe me shkrim që të paktën të vlejnë për të…

Gjatë ditës së sotme, kryeministri Rama i dërgoi letrën e gjashtë publike kryedemokratit Basha, ku i tha se kjo është java e fundit e tentativës për dialog që do mbyllet me çeljen e fushatës së PS.

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar për letrat e Ramës me anë të statusi në ‘Facebook’.

Berisha e ironizon Ramën, duke thënë se letrat t’ja nis Bashës edhe me shkrim që të paktën të vlejnë për diçka.

‘Letrat mos ja nis vetem dixhitale por dhe me shkrim qe te pakten te vlejne per dicka’, shkruan Shkëlzen Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11368012428284
array(1) { ["section"]=> string(108) "shkelzen-berisha-ironizon-letrat-e-rames-per-bashen-nisja-dhe-me-shkrim-qe-te-pakten-te-vlejne-per-te-165928" }