Shkëlzen Berisha këtë herë nuk përmbahet, i thotë Ema Andreas: Të fala dy fletëshit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:11 25-04-2016 Shkëlzen Berisha këtë herë nuk përmbahet, i thotë Ema Andreas: Të fala dy fletëshit Ema Andrea dhe Shkelzen Berisha

Nuk kanë të mbaruar replikat virtuale mes Shkëlzen Berishës djalit të ish kryeministrit dhe aktores Ema Andrea.

E gjitha filloi kur aktorja e quajti Berishën “fashist” për deklaratën e bërë nga Kuvendi ku bëri thirrje për armatosje civile. "Të fala dyfletëshit", i shkruan këtë herë Berisha Andreas.

“E mbushi oborrin
Që të dëfrejë mbretin
Me lolo e gaztorë
Që gajasin miletin

Homazh per artistë me famë , kurtizanë të rilindjes

P.S paqja qofte me ty dhe te fala dyfleteshit”, shkruan Shkëlzen Berisha për Ema Andrean.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084099769592285
array(1) { ["section"]=> string(87) "shkelzen-berisha-kete-here-nuk-permbahet-i-thote-ema-andreas-te-fala-dy-fleteshit-38639" }