Shkëlzen Berisha nuk duron dot muzikën në makinë, ja çfarë i bën Arminës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:48 14-03-2019 Shkëlzen Berisha nuk duron dot muzikën në makinë, ja çfarë i bën Arminës

Blogerja Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të bukura të showbiz-it.

Ata komentohen për çdo detaj nga jeta e tyre.

Së fundmi, Armina ka publikuar në ‘Instastory’ një video  nga makina duke shijuar muzikën rock.

Por mesa duket kjo lloj rryme nuk i pëlqen shumë Shkëlzenit. Ai në një moment e ka ndërprerë këngën që bukuroshja ishte duke kënduar.

‘Ai nuk e duron dot muzikën time besoj’, shkruan Armina teksa publikon videon.

Screenshot_5.png

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064430236816406
array(1) { ["section"]=> string(78) "shkelzen-berisha-nuk-duron-dot-muziken-ne-makine-ja-cfare-i-ben-armines-156427" }