Shkëlzen Berisha për Veliajn: Një sqarim për “zogun e Ramës”

Publikuar tek: politike, më 13:52 23-04-2015 Shkëlzen Berisha për Veliajn: Një sqarim për “zogun e Ramës” Shkëlzen Berisha

Shkëlzen Berisha duket se po ndjek me kërshëri seancën plenare të ditës së sotme dhe i ka kthyer përgjigje nga rrjeti soccial ministrit Veliaj i cili pak më parë mbajti fjalën e tij në Kuvend, ku tha se ai ishte martuar si shqiptar e jo me kushërinj.

“Një sqarim i shkurtër për "Zogun e Rames". Në farefisin tonë Erion, as për dashuri, as për lekë, as për bukë, as për bursë, as për fonde e as për karrierë, askush nuk është lidhur/martuar me kushuri/ra, më burra, me gratë e shokëve, apo me shokët e grave. E kuptoj qe pasi ke shitur e prekur fiq gjithë jetën (që i vogel) për t’ja dalë e ke të veshtire ta besosh, por është e vërtetë”, përmbyll postimin e tij Shkëlzen Berisha./  Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099771022796631
array(1) { ["section"]=> string(62) "shkelzen-berisha-per-veliajn-nje-sqarim-per-zogun-e-rames-9515" }