Shkëlzen Berisha uron 8- Marsin përkrah nënës dhe të fejuarës: Bekimet e Zotit…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:54 08-03-2019 Shkëlzen Berisha uron 8- Marsin përkrah nënës dhe të fejuarës: Bekimet e Zotit…

Sot në të gjithë botë përkujtohet 8-Marsi, dita e Gruas.

Shumë personazhe të njohur kanë bërë urimet e tyre në rrjetet sociale.

Një ndër ta është edhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni, i cili pak orë më parë ka publikuar në ‘Facebook’ një foto ku shfaqet përkrah nënës së tij Liri Berishës dhe të fejuarës Armina Mevlanit.

‘Jo nje dite, por as nje jete nuk do mjaftonte per te falenderuar “bekimin” e Zotit per njerezimin .... Nenen. Gezuar 8 Marsin’, shkruan Berisha.

53334503_10156392734749472_4621597286823100416_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024465084075928
array(1) { ["section"]=> string(83) "shkelzen-berisha-uron-8-marsin-perkrah-nenes-dhe-te-fejuares-bekimet-e-zotit-155689" }