Shkëlzen Berisha uron festën e gruas: Ekskluzivisht dita e nënës sime (POSTON FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:10 08-03-2018 Shkëlzen Berisha uron festën e gruas: Ekskluzivisht dita e nënës sime (POSTON FOTO)

Djali i ish-kryeministrit Berisha, ka uruar festën e 8 marsit për të gjitha nënat shqiptare.

Por urimin më të veçantë, Shkëlzeni e ka për nënën e tij Lirie Berisha. Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shkruan se gjithmonë e ka parë ekskluzivisht si ditën e nënës së tij.

“8 marsi eshte dita e te gjitha nenave, bashkeshorteve,motrave e vajzave, por une gjithmone e kam pare ekskluzivisht si diten e nenes time dhe mendoj se eshte personalizimi qe e ben diten kaq te vecante.

Zoti e ka krijuar ate si burimin me te paster te jetes dhe dashurise. Nena meriton ta kete cdo dite gezim sepse askush nuk e shumefishon gezimin si ajo.”- shkruan djali i ish-kryeministrit Berisha.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 8 Marsi, Manastirliu jep lajmin e madh: Rritje PAGE për MJEKËT DHE INFERMIERËT
Grabitje spektakolare në mes të Tiranës, 10 mijë euro vlerë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011003971099854
array(1) { ["section"]=> string(87) "shkelzen-berisha-uron-festen-e-gruas-ekskluzivisht-dita-e-nenes-sime-poston-foto-112615" }