Shkëlzeni i ashpër me Veliajn, i përmend gjithë familjen, në fund shkruan: Sloganin e ka vjedhur vetë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:39 19-05-2015 Shkëlzeni i ashpër me Veliajn, i përmend gjithë familjen, në fund shkruan: Sloganin e ka vjedhur vetë postimi i Shkëlzen Berishës në Facebook

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit ka ashpërsuar akuzat ndaj kandidatit të majtë Erion Veliajt.

Berisha ka postuar një foto ku duket kryeministri i Izraelit Benjamin Netanyahu, si dhe kandidati për Tiranën, me të njëjtin slogan. Shkëlzeni nuk ka harruar pa përmendur mamanë e Veliajt, bashkëshorten dhe vëllain e tij teksa ka shkruar:

“Fytyra e falsitetit. Dasmën ja paguan mami, shtëpine ja blen gruaja, fushatën ja bën vëllai, të paktën sloganin e ka vjedhur vetë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094220638275146
array(1) { ["section"]=> string(104) "shkelzeni-i-ashper-me-veliajn-i-permend-gjithe-familjen-ne-fund-shkruan-sloganin-e-ka-vjedhur-vete-11487" }