Shkëlzeni përgënjeshtron Veliajn: Premtoi sheshin “Çamëria”, miratuar që para 3 vjetësh

Publikuar tek: politike, më 18:45 25-05-2015 Shkëlzeni përgënjeshtron Veliajn: Premtoi sheshin “Çamëria”, miratuar që para 3 vjetësh

Djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha ka përgënjeshtruar premtimin e Veliajt në çeljen e fushatës së PDIU se do të ndërtonte sheshin “Çamëria”.

Berisha shkruan se një gjë e tillë është miratuar që para tre vitesh duke publikuar edhe një vendim të këshillit bashkiak që daton në nëntorin e vitit 2012 , ku sipas të cilit ish-fusha e sportit në rrugën e Ali Demit merr emrin “Çamëria”.

“Fiku i Ramës u premton çamëve sheshin "Çamëria" të miratuar e përuruar që para 3 vjetësh”, shkruan shkëlzen Berisha duke publikuar një foto të premtimit të Veliajt dhe një nga vendimi i këshillit bashkiak të vitit 2012.

Fotot e publikuara nga Shkëlzen Berisha

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009152889251709
array(1) { ["section"]=> string(89) "shkelzeni-pergenjeshtron-veliajn-premtoi-sheshin-cameria-miratuar-qe-para-3-vjetesh-11944" }