Shkëmbim zjarri te mbikalimi i Shkozetit, tre persona të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 16:29 01-11-2019 Shkëmbim zjarri te mbikalimi i Shkozetit, tre persona të plagosur

Një shkëmbim zjarri ka ndodhur  pak më parë te mbikalimi i Shkozetit.

Mësohet se janë përfshirë dy automjete.

Si pasojë janë plagosur tre persona, dy prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë. Sipas informacioneve, një automjet ''Benz'' me targa AA 333 ZD është qëlluar dhe ka dalë nga rruga. Mendohet se ka patur një atentat. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në vetting, kryegjyqtari që dhunoi avokaten rrezikon të shkarkohet
‘Luftë’ në Durrës, dy makina shkëmbejnë zjarr me njëra-tjetrën, 2 persona në gjendje të rëndë (DETAJE NGA PËRPLASJA) »
Article Logic
Execution time: 0.012899160385132
array(1) { ["section"]=> string(77) "shkembim-zjarri-te-mbikalimi-i-shkozetit-tre-persona-te-plagosur-video-184363" }