Shkëndije Mujaj: Jam e virgjër, hoxha më kërkoi për martesë, pastaj më bëri bllok

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 05-05-2015 Shkëndije Mujaj: Jam e virgjër, hoxha më kërkoi për martesë, pastaj më bëri bllok

Shkëndije Mujaj ka treguar që ndër propozimet më interesante për martesë ka qenë ai i një Hoxhe i cili i ka thënë këngëtares që po pret që t’i kushtohet plotësisht fesë islame për t’u martuar më pas me të.

Shkëndija si duket nuk ka ndërmend që të praktikojë fenë pasi e ka refuzuar propozimin e tij duke i thënë: “Më mirë merr një hoxhenicë se unë kam një shejtan. Kur e kërkova një ditë në Facebook më kishte bërë bllok. E përshëndes shumë Hoxhën X”, shkruhet në intervistën e ORAInfo me Shkëndijen.

Ajo ka treguar edhe disa detaje nga përvoja në marrëdhënie intime dhe shprehet se puthja e parë ka qenë e dhunshme, ndërsa pohon që është akoma e virgjër. " Akoma jam e virgjër, pjesërisht", pohon këngëtarja. Muja ka treguar gjatë intervistës se mashkulli i ëndrrave të saj duhet të ketë shumë karakter. “Cili është mashkulli i ëndrrave tuaja? -Shkëndije Mujaj: Mashkulli i ëndrrave te mia është që t’i përfaqësojë bolet si mashkull e mos t’i mbajë kot. Shpresoj që po më kuptoni, duhet ta ketë edhe karakterin mashkull”, thotë këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042188167572021
array(1) { ["section"]=> string(84) "shkendije-mujaj-jam-e-virgjer-hoxha-me-kerkoi-per-martese-pastaj-me-beri-bllok-10417" }