Shkodër/ Gjendet i vdekur në banesë, dyshohet të jetë vrarë gjatë grabitjes

Publikuar tek: aktualitet, më 09:11 23-03-2015 Shkodër/ Gjendet i vdekur në banesë, dyshohet të jetë vrarë gjatë grabitjes

Lekës Jaku , 70 vjeç është gjetur i vdekur në banesën në fshatin Hanjoll të Shkodrës.

70 vjeçari jetonte vetëm dhe dyshohet të jetë vrarë gjatë një tentative grabitjeje. Policia dhe grupi hetimor ka shkuar në vendgjarje për të mbledhur provat e për të dalë në një përfundim zyrtar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbledhja e përbashkët Shqipëri-Kosovë, nënshkruhen 11 marrëveshje
Filmime të rralla me ngjyra të Shqipërisë në vitin 1978 (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011247873306274
array(1) { ["section"]=> string(78) "shkoder-gjendet-i-vdekur-ne-banese-dyshohet-te-jete-vrare-gjate-grabitjes-6668" }