Shkodër, gjendet i vetëvarur një 50 vjeçar në fshatin Shirq

Publikuar tek: aktualitet, më 19:47 07-03-2015 Shkodër, gjendet i vetëvarur një 50 vjeçar në fshatin Shirq Foto ilustruese

Një 50 vjeçar është vetëvarur me një kabëll elektrik në qarkun e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme ndërkohë që policia dhe të afërm të viktimës thonë se ai kishte shfaqur probleme mendore. 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shirq të Shkodrës ku forcat policore kanë gjetur pranë kasolles ngjitur me banesën të vetëvarurin, i cili kishte përdorur një kabëll elektrik për ti dhënë fund jetës. Policia menjëherë ka pyetur të afërmit e tij të cilët i kanë treguar për problemet mendore.

Ndërkohë që policia ia kaluar materialet prokurorisë për të gjetur të vërtetën e ngjarjes që coin ë vetëflijim 50 vjeçarin nga Shirqi i Shkodrës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëllon kunatin me thikë, arrestohet në Itali 33 vjeçari Armand Budini
Vlorë, 2 mijë gjoba në 1 muaj, gjysma për parking të gabuar »
Article Logic
Execution time: 0.010998964309692
array(1) { ["section"]=> string(63) "shkoder-gjendet-i-vetevarur-nje-50-vjecar-ne-fshatin-shirq-5258" }