Shkodër/ Rama e nis mëngjesin në gërmadhat e konvikteve: Shëmbëlltyrë e braktisjes për dekada të tëra (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:51 26-01-2020 Shkodër/ Rama e nis mëngjesin në gërmadhat e konvikteve: Shëmbëlltyrë e braktisjes për dekada të tëra (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që t’i uroj mëngjesin shqiptarëve duke publikuar një video nga Shkodra.

 

Në pamje shfaqen konviktet e vajzave në Universitetin ‘Luigj Gurakuqi’, si kanë qenë dhe se si janë transformuar tani.

Një gërmadhe që ishte shëmbëlltyrë e braktisjes për dekada të tëra të studentëve, e konsideron kryeministri godinën e dikurshme.

‘MIRËMËNGJES dhe me kthimin e një gërmadhe që ishte shëmbëlltyrë e braktisjes për dekada të tëra të studentëve, në një konvikt shembullor për vajzat e Universitetit "Luigj Gurakuqi" të Shkodrës, ju uroj një të dielë të qetë’, shkruan Rama përkarh videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024412155151367
array(1) { ["section"]=> string(112) "shkoder-rama-e-nis-mengjesin-ne-germadhat-e-konvikteve-shembelltyre-e-braktisjes-per-dekada-te-tera-video-193167" }