Shkodër, vetvritet efektivi i policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:44 08-02-2015 Shkodër,  vetvritet efektivi i policisë

Është vetvrarë në banesën e tij në qytetin e Shkodrës  efektivi i policisë Luigj Nikaj.

Mësohët se efektivi është vetvrarë me armën e tij të shërbimit.  Motivet e vetvrasjes mbeten ende të panjohura. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po kryhen të gjitha hetimet për të zbardhur motivet e ngjarjes së rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentohet të grabitet pika e këmbimit valuator në Vlorë
Video-skandali, PD: Policët, fytyra e arrogancës së Ramës »
Article Logic
Execution time: 0.010815143585205
array(1) { ["section"]=> string(42) "shkoder-vetvritet-efektivi-i-policise-2691" }