Shkodër, zbulohen 6 parcela me kanabis, policia në kërkim të kultivuesve

Publikuar tek: aktualitet, më 16:28 03-06-2015 Shkodër, zbulohen 6 parcela me kanabis, policia në kërkim të kultivuesve

Policia e Shkodrës ka zbuluar gjatë aksionit antikanabis 4 parcela të mbjella me 225 bimë narkotike në fshatin Qerret, ndërsa në fshatin Fushë Vigë janë zbuluar dhe asgjësuar 4 parcela me 1800 rrënjë kandabis sativa.

Në total, policia ka asgjësuar me anë të djegies 2025 rrëjnë të bimës narkotike kanabis sativa si dhe kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplaset një furgon me një kamion, 1 i vdekur, 6 të plagosur në Tepelenë
Ekstradohet nga Athina Kledjan Plaku, tentoi të vrasë me pistoletë 55-vjeçarin në Bradashesh »
Article Logic
Execution time: 0.01280403137207
array(1) { ["section"]=> string(76) "shkoder-zbulohen-6-parcela-me-kanabis-policia-ne-kerkim-te-kultivuesve-12608" }