Shkodran Mustafi feston golin me shqiponjë, mund ta pësojë keq

Publikuar tek: sport, më 15:39 02-09-2018 Shkodran Mustafi feston golin me shqiponjë, mund ta pësojë keq

Rikthehet në qendër të vëmendjes së mediave botërore simboli i shqiponjës i bërë me duar nga futbollistët.

Këtë herë është mbrojtësi nga Kosova që mund të dënohet me gjobë, edhe pse simbolin e ka bërë për të festuar golin e tij ditën e sotme me klubin e Arsenalit në Premier Ligë, e jo në kombëtare siç ndodhi me dy shqiptarët e Zvicrës, Shaqiri dhe Xhaka.

Sipas mediave në Britaninë e Madhe, Mustafi mund të dënohet me gjobë për mënyrën se si festoi golin kundër Cardiff City.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2699818611145
array(1) { ["section"]=> string(68) "shkodran-mustafi-feston-golin-me-shqiponje-mund-ta-pesoje-keq-132951" }