Shkodrani Marko Caka në një film me Will Smith. Ajo çfarë i ka thënë aktori i madh do ju emocionojë

Publikuar tek: kulture-art, më 19:01 14-05-2016 Shkodrani Marko Caka në një film me Will Smith. Ajo çfarë i ka thënë aktori i madh do ju emocionojë

Aktori shqiptar Marko Caka duket se do të vijë së shpejti me një film me yllin e Hollivudit Will Smith.

Caka ka postuar një foto me aktorin ndërsa i ka befasuar të gjithë kur ka transmetuar atë çfarë Smith i ka thënë për shqiptarët. Dhe e dini çfarë ka thënë Will Smith?

“I dua shqiptarët”...

“Vetëm njerëzit e mëdhenj ta shtrengojnë dorën e të thonë.."Ohh man, I love Albanian!” shkruan Caka ndërsa poston edhe një tjetër foto ku ka dalë së bashku me këngëtaren gjithashtu shqiptare, Rita Ora.

caka.jpg

 

marko1.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03171706199646
array(1) { ["section"]=> string(104) "shkodrani-marko-caka-ne-nje-film-me-will-smith-ajo-cfare-i-ka-thene-aktori-i-madh-do-ju-emocionoje-40456" }