Shkoi t'i pastronte shtëpinë, gruaja lidh 23-vjeçarin dhe e mban si skllav seksi për 1 vit (POLICIA ZBULON GJITHÇKA)

Publikuar tek: bota, më 16:11 04-03-2019 Shkoi t'i pastronte shtëpinë, gruaja lidh 23-vjeçarin dhe e mban si skllav seksi për 1 vit (POLICIA ZBULON GJITHÇKA) Ilustruese

Goxitini Mboweni, një burrë nga Afrika e Jugut ishte për më shumë se një vit skllavi i seksit për një grua 43-vjeçare.

Burri 23-vjeçar e kishte njohur gruan në internet ku ajo kërkonte dikë që të pastronte shtëpinë.

Pas një muaj pune, gruaja i ofroi burrit që të bënte seks me të i lidhur me pranga, në shkëmbim të parave, gjë që të cilën ai e pranoi.

Pas kësaj gruaja e ka mbajtur të lidhur me pranga dhe burri nuk gjente mundësi për t'u zgjidhur, raporton The Mirror.

Për një vit e me shumë, burri ishte i detyruar të bënte seks me gruan pasi nëse refuzonte, ajo e dhunonte dhe e linte pa ushqim e ujë. Burri u gjet sot nga autoritetet vendase pasi mungesa e tij ishte raportuar para një viti, ndërsa gruaja u arrestua dhe do përballet me drejtësinë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010940074920654
array(1) { ["section"]=> string(120) "shkoi-t-i-pastronte-shtepine-gruaja-lidh-23-vjecarin-dhe-e-mban-si-skllav-seksi-per-1-vit-policia-zbulon-gjithcka-155121" }