Shkoi ta grabiste në shtëpi, pronari italian vret shqiptarin

Publikuar tek: bota, më 14:18 21-03-2016 Shkoi ta grabiste në shtëpi, pronari italian vret shqiptarin

Një shqiptar ka gjetur vdekjen pasi shkoi të grabiste së bashku me dy shtetas italianë.

Shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije nga mediat italiane, rreth 40 vjeç , bashkë me dy italianët, kanë tentuar të  vidhnin një makinë tip “BMW”. Ngjarja ka ndodhur në Caserta të Italisë rreth orës 3:30 të mëngjesit të sotëm. Hajdutët ishin duke u larguar me një BMW të bardhë kur janë qëlluar me armë  nga italiani

Trupi i viktimës u gjet afër spitalit të zonës ku e kishin lënë dy shokët e tjerë.

Makina u gjet disa orë më vonë e braktisur nga karabinierët të cilët janë vënë në ndjekje të hajdutëve dhe kanë marrë në pyetje autorin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prostitucion dhe drogë, arrestohen 4 shqiptarë në Itali
Obama dhe Castro në konferencë shtypi: Embargo do përfundojë »
Article Logic
Execution time: 0.020853996276855
array(1) { ["section"]=> string(65) "shkoi-ta-grabiste-ne-shtepi-pronari-italian-vret-shqiptarin-35646" }