Shkon në 25 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut

Publikuar tek: rajon, më 13:57 07-04-2020 Shkon në 25 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut Ilustruese

Vazhdon në rritje numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut.

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni kanë humbur jetën 4 persona duke e çuar numrin kështu në 25.

Mediat maqedonase kanë bërë me dijë se bëhet fjalë për një viktimë nga Kumanova, Labunishtë. Strugë dhe Tetovë.

Kujtojmë që deri më tani në Madedoninë e Veriut 25 persona kanë humbur jetën, ndërsa 570  janë të infektuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099220275878906
array(1) { ["section"]=> string(59) "shkon-ne-25-numri-i-viktimave-ne-maqedonine-e-veriut-201726" }