Shkon në 83 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, 1,884 të infektuar nga 32,500 testime

Publikuar tek: rajon, më 17:16 08-04-2020 Shkon në 83 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, 1,884 të infektuar nga 32,500 testime

Dy persona të prekur me koronavirus kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në Greqi, duke e çuar në 83 numrin total të viktimave nga Covid-19.

Autoritetet greke bëjnë me dije se gjatë ditës së fundit janë identifikuar edhe 52 raste të reja me virusin vdekjeprurrës. Greqia deri tani ka kryer 32.500 teste.

Nga 83 viktimat, 23 janë gra dhe 50 burra. 84 pacientë janë duke u trajtuar në intubacion.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010825157165527
array(1) { ["section"]=> string(100) "shkon-ne-83-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-greqi-1-884-te-infektuar-nga-32-500-testime-201886" }