Shkon në burg për të takuar Stresin? Kejsi shfaqet në shoqërinë e Sali Lushaj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:03 20-05-2019 Shkon në burg për të takuar Stresin? Kejsi shfaqet në shoqërinë e Sali Lushaj (FOTO)

Prej disa muajsh reperi i njohur Stresi vuan dënimin në burgun e Fushë-Krujës,  pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Ndërkohë, vazhdimisht bashkëshortja e tij, Kejsi e kujton herë pas here në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa video në ‘Instastory’, ku shfaqet në makinë me babain e Stresit, Sali Lushaj. Ndërkohë në sfond dëgjohet kënga e reperit ‘Mos ma luni gocën’.

Kejsi ka treguar dhe vendodhjen në Fushë-Krujë, nuk dihet nëse ata janë duke shkuar për të takuar reperin në burg apo kanë ndonjë arsye tjetër…

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071120262145996
array(1) { ["section"]=> string(88) "shkon-ne-burg-per-te-takuar-stresin-kejsi-shfaqet-ne-shoqerine-e-sali-lushaj-foto-165048" }