Shkon te dentisti por zgjohet i tmerruar

Publikuar tek: bota, më 20:13 12-04-2016 Shkon te dentisti por zgjohet i tmerruar

Një 36 vjeçar vendosi të shkojë te dentisti për të hequr katër dhëmbë por kur u zgjua u tmerrua nga ajo që vuri re. Dentisti ia kishte hequr të gjitha dhëmbët.

Ngjarja shokuese ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara, ku 36 vjeçari Donny Grigsby shkoi te klinika “Ëhite River Dental” për të hequr katër dhëmbë por gruaja e tij që e priste jashtë filloi të dyshonte pasi operacioni zgjati më shumë se pesë orë. Ajo tha se e pa bashkëshortin të dilte nga operacioni pa ndjenja dhe i mbuluar në gjak, ndërsa stafi i tha se iu ishte dashur t’ia hiqnin të gjithë dhëmbët për të ndaluar përhapjen e një infeksioni.

Ai tashmë kërkon përgjigje për ngjarjen tronditëse si dhe është shprehur se do të ndjekë rrugën ligjore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02604079246521
array(1) { ["section"]=> string(46) "shkon-te-dentisti-por-zgjohet-i-tmerruar-37521" }