Shkon të grabisë një dyqan, hajduti bëhet qesharak, ngec në xhamin e thyer

Publikuar tek: bota, më 21:26 20-03-2017 Shkon të grabisë një dyqan, hajduti bëhet qesharak, ngec në xhamin e thyer

Një grabitës është bërë qesharak pasigrabitjes së një dyqani.

Ngjarja ka ndodhur në Francë ku grabitësi emri it ë cilit nuk është bërë me dije, pasi ka thyer xhamin dhe ka grabitur, ka ngecur në xham ndërkohë që përpiqej të dilte jashtë.

Qytetarët fotografuan grabitësin dhe bënë denoncimin e tij ndërkohë që lajmi është bërë viral në rrjetet sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pulë si kjo e sigurt që nuk keni parë asnjëherë (Video)
Flet drejtori i FBI-së: S’ka asnjë provë për përgjime në dëm të Trump »
Article Logic
Execution time: 0.010823965072632
array(1) { ["section"]=> string(78) "shkon-te-grabise-nje-dyqan-hajduti-behet-qesharak-ngec-ne-xhamin-e-thyer-72580" }