Shkrumbohen dy makina te 'Komuna e Parisit' në Tiranë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:54 14-01-2020 Shkrumbohen dy makina te 'Komuna e Parisit' në Tiranë (FOTO) Foto nga vendi i ngjarjes

Sot në orët e para të mëngjesit dy makina janë përfshirë nga flakët në lagjen “Komuna e Parisit” në kryeqytet, raporton newsbomb.al.

Mjeti tip ‘Smart’ ështe shkrumbuar i gjithi nga flakët ndërsa makina tip ‘Benz A-Class’ ka pësuar dëme te konsiderueshme.

Ende nuk dihen arsyet e ngjarjes nëse zjarri ishte i qëllimshëm. Priten detaje të reja nga ngjarja si dhe informacioni zyrtar i policisë.

82613010_533327397271027_4175645313446445056_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.08526611328125
array(1) { ["section"]=> string(63) "shkrumbohen-dy-makina-te-komuna-e-parisit-ne-tirane-foto-192006" }