Shkrumbohen tre shtëpi njëra pas tjetrës në Përrenjas, plagosen dy persona (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:30 02-05-2017 Shkrumbohen tre shtëpi njëra pas tjetrës në Përrenjas, plagosen dy persona (EMRAT)

Gjatën mesnatës tre shtëpi në fshatin Qukës në Përrenjas janë djegur njëra pas tjetrës.

Shkak ka qenë rënia e zjarrit, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona Besnik dhe Nafie Alliu, të cilët tentuan të shuajnë flakët.

Fatmirësisht 2 të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, por 17 banorë kanë mbetur pa një çati mbi kokë. Mësohet se dëmet materiale kanë qenë të shumta.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikane. KUJDES! Çfarë duhet të bëni
Stresi nga provimet, dy vajza vendosën t’i japnin fund jetës, por… »
Article Logic
Execution time: 0.0066990852355957
array(1) { ["section"]=> string(85) "shkrumbohen-tre-shtepi-njera-pas-tjetres-ne-perrenjas-plagosen-dy-persona-emrat-77148" }