Shkrumbohet kulla në Londër, zbulohen pamje të frikshme dhe shkaku i shpërthimit të zjarrit masiv

Publikuar tek: bota, më 19:25 14-06-2017 Shkrumbohet kulla në Londër, zbulohen pamje të frikshme dhe shkaku i shpërthimit të zjarrit masiv

Numri i banorëve të vdekur nga zjarri masiv në pallatin 24 katësh të Londrës ka shkuar në 12 sakaq ka edhe shumë tjerë të plagosur.

Një banor i shqetësuar i Grenfell Tower bëhet me dije se u tha fqinjëve se flaka nisi nga frigoriferi i tij duke shkaktuar të paktën në 6 të vdekur

"Siç jam i sigurt që tani e keni parë të gjithë, zjarri u evolua me shpejtësi duke shkrumbuar kullën në flakë dhe tym të trashë, në të njëjtën kohë u detyruan dhjetëra njerëz të bëjnë veprime drastike për të shpëtuar të afërmit dhe veten e tyre.

tyjtjyjyjtgyj.jpg

yjgjgytjtgyjtgy.jpg

yjtgyjgtyjfjfj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedia në Londër, askush nuk mbijetoi në tre katet e fundit të pallatit në flakë
Shtëpia e Bardhë e akuzon për mbështetje të terrorizmit, por bashkëpunimin me Katarin nuk e ndërpret »
Article Logic
Execution time: 0.011132001876831
array(1) { ["section"]=> string(102) "shkrumbohet-kulla-ne-londer-zbulohen-pamje-te-frikshme-dhe-shkaku-i-shperthimit-te-zjarrit-masiv-82498" }