Shkrumbohet makina në Durrës, dalin detajet e para

Publikuar tek: aktualitet, më 07:54 20-04-2018 Shkrumbohet makina në Durrës, dalin detajet e para Fotot ilustruese

Një automjet është shkrumbuar gjatë natës në Durrës.

Bëhet fjalë për një automjet BMW x5 i cili është djegur plotësisht. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Nga të dhënat e para dyshohet se ka të bëjë me një djegie të qëllimshme. Ende nuk ka të dhëna rreth identitetit të pronarit të automjetit të djegur.

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026119947433472
array(1) { ["section"]=> string(56) "shkrumbohet-makina-ne-durres-dalin-detajet-e-para-117570" }