Shkrumbohet makina në Durrës-Tiranë, ishte vjedhur para disa ditësh

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 15-10-2019 Shkrumbohet makina në Durrës-Tiranë, ishte vjedhur para disa ditësh Foto ilustruese

Një makinë e cila ishte denoncuar si e vjedhur, është shkrumbuar nga flakë në autostradën Durrës-Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00 të mbrëmjes së të hënës, ku ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht mjeti tip 'Benz', i braktisur në anë të rrugës.

Burime nga policia bëjnë me dijen se mjeti rezulton në pronësi të shtetasit P.Z., banues në Tiranë, dhe ishte shpallur në kërkim, pasi ishte vjedhur në Tiranë, më datë 23 shtator.

Aktualisht grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ndërkohë që materialet iu referuan Prokurorisë së Durrësit për veprime të mëtejshme

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020107984542847
array(1) { ["section"]=> string(73) "shkrumbohet-makina-ne-durres-tirane-ishte-vjedhur-para-disa-ditesh-182111" }