Shkrumbohet nga flakët ‘BMW-ja’ në autostradën e TEG-ut, zjarrfikësit në vendngjarje (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:16 25-10-2020 Shkrumbohet nga flakët ‘BMW-ja’ në autostradën e TEG-ut, zjarrfikësit në vendngjarje (VIDEO)

Një makinë tip “BMW” është përfshirë nga flakët në autostradën e TEG mbrëmjen e sotme.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërkohë që mësohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku që makina është përfshirë nga flakët, ndërkohë që policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtënat me armë zjarri në Vlorë, policia njoftim zyrtar: 26 vjeçari qëlloi me pistoletë në ajër, shoqërohet edhe shoku i tij (EMRI)
Ruçi kërkesë Azerbajxhanit: Mos pengoni përpjekjet e Kosovës për anëtarësim në organizatat ndërkombëtare »
Article Logic
Execution time: 0.012837886810303
array(1) { ["section"]=> string(94) "shkrumbohet-nga-flaket-bmw-ja-ne-autostraden-e-teg-ut-zjarrfikesit-ne-vendngjarje-video-225124" }