Shkuan për të festuar në Kosovë, Olti Currit dhe Ilda Bejlerit i ndodh e papritura

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:52 03-05-2019 Shkuan për të festuar në Kosovë, Olti Currit dhe Ilda Bejlerit i ndodh e papritura

Ditën e djeshme, blogeri Olti Curri dhe moderatorja Ilda Bejleri, së bashku me miq të tjerë, u nisën për të festuar në një organizim të mbajtur në Kosovë nga një mikeshë e tyre.

Ata u argëtuan gjithë mbrëmjen në shoqërinë e të ftuarve duke kërcyer.

Mirëpo ditën e sotme Olti dhe Ilda kanë humbur rrugën teksa po ktheheshin.

Në videon e publikuar në Instastory, Olti filmon Ildën në timon, e cila përpiqet të gjejë pozicionin në hartë.

‘Kemi humbur rrugën. A ikim në Zvicër? Ke karburant?’, e pyet ai kolegen e tij.

Ndërsa ajo ja kthen: ‘Gati jemi’.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068509578704834
array(1) { ["section"]=> string(88) "shkuan-per-te-festuar-ne-kosove-olti-currit-dhe-ilda-bejlerit-i-ndodh-e-papritura-162831" }