Shkullaku, Bushati, Bejtja dhe Baton Haxhiu, darkë në restorant, por çfarë i ka bashkuar? (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:39 20-02-2017 Shkullaku, Bushati, Bejtja dhe Baton Haxhiu, darkë në restorant, por çfarë i ka bashkuar? (Foto)

Katër prej analistëve më të njohur të Shqipërisë dhe Kosovës janë bërë bashkë për të shijuar një darkë në një prej restoranvete të Tiranës.

Armand Shkullaku, i cili prej dy ditësh i është bashkuar protestës opozitare, Andi Bejtja, Baton Haxhiu, këshilltari i kryeministrit Edi Rama dhe Andi Bushati janë parë duke darkuar në restorant teksa po diskutojnë me njëri-tjetrin.

Por çfarë mund t’i ketë bërë bashkë analistët, përveç ushqimit të shijshëm të restorantit....?

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gramsh, shkrumbohet pallati 4-katësh, flakët përfshijnë pallatin ngjitur (Foto-Video)
Kapet në Itali gjysmë ton drogë që vinte nga Shqipëria, identifikohet grupi i trafikantëve »
Article Logic
Execution time: 0.010696172714233
array(1) { ["section"]=> string(95) "shkullaku-bushati-bejtja-dhe-baton-haxhiu-darke-ne-restorant-por-cfare-i-ka-bashkuar-foto-69366" }