Shkundet Tirana, TËRMET 6 ballë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:43 11-08-2018 Shkundet Tirana, TËRMET 6 ballë Foto ilustruese

Tërmet i fuqishëm në Tiranë

Lëkundjet ishin magnitudë 6 ballë, në orën 17:40.

Epiqendra e tërmetit ishte mes Tiranës, Peshkopisë dhe Bulqizës.

Lëkundjet zgjatën për disa minuta dhe u ndjenë në disa qytete të tjera si Laç, Kukës, Burrel etj.

Lajmi në përditësim…

39074172_395713780957740_33290836972142592_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagoset me armë gjahu 15 vjeçari në Vlorë
Aksident i RËNDË në mes të qytetit, gruaja përplas për vdekje fëmijën »
Article Logic
Execution time: 0.011389017105103
array(1) { ["section"]=> string(37) "shkundet-tirana-termet-6-balle-130820" }