‘Shkundi’ kabinetin, Rama shfaqet në krye të tavolinës i rrethuar nga ... (FOTO E DITËS)

Publikuar tek: politike, më 18:33 28-12-2018 ‘Shkundi’ kabinetin, Rama shfaqet në krye të tavolinës i rrethuar nga ... (FOTO E DITËS)

Shtatë ministra të qeverisë Rama 2 nuk i kapi viti i ri, kryeministri vendosi t’i shkarkojë dhe gati kishte zëvendësuesit e tyre.

Lëvizja e papritur e Ramës shkaktoi reagime të shumta, por vetë kryeministri duket i qetë.

Ai e demostron këtë përmes “FOTOS SË DITËS” të postuar në rrjetet sociale pak çaste më parë.

Rama duket në krye të tavolinës së rrumbullakët, i rrethuar nga ministrat e rinj dhe ish ministrat, të cilët shfaqen të qetë dhe gati-gati duke reflektuar për të kuptuar atë çka sapo ka ndodhur...

dfgergdfhdfhdfhdefh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD sulmon ministren e re të Infrastukturës: Shtriga mavi e Ramës, i bëri paratë rrush e kumbulla
SURPRIZA/ Rama mbledh ministrat e vjetër dhe të rinj në kryeministri. Batuta: Sot e takoj për herë të parë ministren e FINANCAVE »
Article Logic
Execution time: 0.010865926742554
array(1) { ["section"]=> string(86) "shkundi-kabinetin-rama-shfaqet-ne-krye-te-tavolines-i-rrethuar-nga-foto-e-dites-146854" }