Shmangu një mace në rrugë, moderatori i njohur aksidentohet me makinë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 13:16 23-08-2016 Shmangu një mace në rrugë, moderatori i njohur aksidentohet me makinë (Foto)

Moderatori i njohur i BBC, Nick Grimshaw, është aksidentuar me makinën e tij pasi tentoi të shmangë një mace që ndodhej në mes të rrugës.

Grimshaw, i cili njihet për emisionet e tij në televizion dhe BBC Radio 1, tha se pas aksidentit ka shpëtuar pa dëmtime serioze.

Ai tha se teksa po kthehej në shtëpinë e tij një mace i doli përpara. "Nuk doja ta shtypja, prandaj preva timonin dhe u përplasa me një makinë tjetër", tregon Grimshaw.

Ssdf4444yyynshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “The Indipendet” publikon studimin e Oxfordit: Trump më psikopat se Hitleri
Nuk do ta besoni, vendi më i vogël në Europë ka pensionet më të larta »
Article Logic
Execution time: 0.011874914169312
array(1) { ["section"]=> string(79) "shmangu-nje-mace-ne-rruge-moderatori-i-njohur-aksidentohet-me-makine-foto-50619" }