Shoferë kujdes! I pamundur kalimi në autostradë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:25 23-07-2018 Shoferë kujdes! I pamundur kalimi në autostradë

Autostrada Tiranë-Durrës është thuajse e pakalueshme për shkak të trafikut të madh të makinave.

Rradha e automjeteve ka shkuar mbi 5 kilometra nga Durrësi në drejtim të Tiranës, ndërsa segmentet më të rënduara janë ato në Maminas dhe Vorë ku kalimi është gati i pamundur.

Shkak është bërë fluksi i madh i turistëve si dhe moti i keq me rreshje të shumta shiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026093006134033
array(1) { ["section"]=> string(53) "shofere-kujdes-i-pamundur-kalimi-ne-autostrade-128860" }