Shoferi 19-vjeçar nuk i bindet tabelës “STOP”, merr zvarrë motorin, humb jetën 25-vjeçari shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: rajon, më 13:28 13-01-2021 Shoferi 19-vjeçar nuk i bindet tabelës “STOP”, merr zvarrë motorin, humb jetën 25-vjeçari shqiptar (FOTO)

Një aksident tragjik ka ndodhur në Ekali, Greqi, ku për pasojë ka humbur jetën një 25-vjeçar shqiptar.

Mediat greke bëjnë me dije se një 19-vjeçar me mjetin Mercedes GLE 3500, djali i një biznesmeni të njohur në Greqi, teksa po kthehej nga palestra nuk i është bindur tabelës “STOP”,  ka kaluar dhe ka përplasur 25-vjeçarin, Fotis-Floidi Perdretsa, i cili po udhëtonte me motor.

Si pasojë e askidentit të rëndë 25-vjeçari ka humbur jetën në vend.

19-vjeçari është arrestuar dhe ndodhet në paraburgim.

Ekspertiza pritet të përfundojë, në mënyrë që të mbyllet çështja, pasi hetimi është ndërmarrë nga Policia Rrugore e Kifissia, e cila po shikon me vëmendje rrethanat e sakta nën të cilat ndodhi aksidenti, në kryqëzimin e Rrugës Theseos.

thyma.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jep dorëheqjen Ministri i Ekonomisë në Kosovë, Blerim Kuçi
Mbërrijnë në Greqi 8 mijë dozat e para të vaksinës Moderna »
Article Logic
Execution time: 0.012391805648804
array(1) { ["section"]=> string(106) "shoferi-19-vjecar-nuk-i-bindet-tabeles-stop-merr-zvarre-motorin-humb-jeten-25-vjecari-shqiptar-foto-234819" }