Shoferi humb kontrollin, makina përplaset fort me shtyllën

Publikuar tek: aktualitet, më 11:42 20-05-2019 Shoferi humb kontrollin, makina përplaset fort me shtyllën Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Përrenjas-Qafë Thanë.

Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë.

Drejtuesi i një makine është plagosur dhe tashmë ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Në vendin e ngjarjes policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051903963088989
array(1) { ["section"]=> string(64) "shoferi-humb-kontrollin-makina-perplaset-fort-me-shtyllen-164961" }