Shoferi humb kontrollin, përmbyset me makinën në aksin Korçë-Pogradec (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:54 12-07-2020 Shoferi humb kontrollin, përmbyset me makinën në aksin Korçë-Pogradec (Foto nga vendngjarja) Foto nga vendngjarja

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se makinë me targa AA 028 EN ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka shkuar në vengjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

KOrca2-1.jpgkoRCA3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091381072998047
array(1) { ["section"]=> string(96) "shoferi-humb-kontrollin-permbyset-me-makinen-ne-aksin-korce-pogradec-foto-nga-vendngjarja-213640" }