Shoferi i ‘çmendur’ hyn me makinë në sheshin kryesor dhe plagos dy qytetarë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:49 31-10-2020 Shoferi i ‘çmendur’ hyn me makinë në sheshin kryesor dhe plagos dy qytetarë (VIDEO)

Një shofer i papërgjegjshëm u fut me shpejtësi në sheshin e Kievit në Ukrainë, duke përplasur e plagosur 2 qytetarë.

Ai ecën si “i çmendur” mes njerëzve dhe më pas ka përplasur dhe disa makina. Për plagosjen e qytetarëve ka ranë raportuar mediat vendase.

Shoferi ishte një 66-vjeçar, që menjëherë është arrestuar. Ndërkohë po hetohet se përse ka ndodhur kjo ngjarje e rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rëndohet bilanci i tërmetit në Turqi, shkon në 35 numri i viktimave
Tjetër sulm në Francë, një person i armatosur plagos prftin në hyrje të Kishës »
Article Logic
Execution time: 0.011753082275391
array(1) { ["section"]=> string(86) "shoferi-i-cmendur-hyn-me-makine-ne-sheshin-kryesor-dhe-plagos-dy-qytetare-video-225942" }