Shoferi i dehur përplas me makinë të miturin te “Ish-Fusha e Aviacionit”

Publikuar tek: aktualitet, më 09:04 04-05-2017 Shoferi i dehur përplas me makinë të miturin te “Ish-Fusha e Aviacionit”

Shoferi i dehur dy ditë më parë përplasi me makinë të miturin te “Fusha e Aviacionit”.

Burime nga policia bëjnë me dije se shtetasi A. T., 59 vjeç, banues në Tiranë, u arrestua pasi tek ish fusha e Aviacionit, duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin tip ‘’Renault’’, ka përplasur këmbësorin e mitur O. T., banues në Tiranë, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Arrestimi i tij u bë bazuar në nenet 290 dhe 291 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përsërit të njëjtin krim për të cilin ishte dënuar, sërish në burg pasi përplasi biçiklistin në Tiranë
Ç’nxori deti te “Kepi i Palit”, në vendin e ngjarjes policia e Durrësit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012409925460815
array(1) { ["section"]=> string(76) "shoferi-i-dehur-perplas-me-makine-te-miturin-te-ish-fusha-e-aviacionit-77422" }