Shoferi me furgon shtyp për vdekje në oborrin e shtëpisë fëmijën 17 muajsh

Publikuar tek: aktualitet, më 11:03 08-11-2015 Shoferi me furgon shtyp për vdekje në oborrin e shtëpisë fëmijën 17 muajsh Foto ilustruese

Një 31 vjeçar me inicialet G.D shtyp me furgon në oborrin e shtëpisë fëmijën vetëm 17 muajsh.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kutë të Mallakastrës teksa 31 vjeçari po transportonte ullinj në oborrin e shtëpisë ku gjendej fëmija i cili nuk ka mundur të mbijetojë. G.D drejtonte një mjet tip “Nissan” pa targa.

Menjëherë policia ka shkuar në vendgjarje dhe ka shoqëruar në komisariat drejtuesin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto-Lajm/ Vjeshtë në Kukës...
Katastrofa e ndotjes së detit? Edhe Golemi i mbytur nga plehrat kërkon shpëtim (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012362957000732
array(1) { ["section"]=> string(80) "shoferi-me-furgon-shtyp-per-vdekje-ne-oborrin-e-shtepise-femijen-17-muajsh-24949" }