Shoferja 19 vjeçare humb kontrollin e makinës "BMW", përfundon me dy pasagjerët në spitalin e Lushnjes

Publikuar tek: aktualitet, më 15:41 25-10-2020 Shoferja 19 vjeçare humb kontrollin e makinës

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lushnje-Rrogozhine.

Policia njofton se në makinën tip "BMW" po udhëtonin shoferja 19 vjeçare me iniciale E. D. dhe dy pasagjerët, 18 dhe 14 vjeç. Gjatë udhëtimit, 19 vjeçarja ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga.

Menjëherë pas aksidentit, shoferja dhe pasagjerët janë dërguar në spitalin e qytetit Lushnjë dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Lushnjë

Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:30, në aksin rrugor Lushnjë-Rogozhinë, shtetasja E. D., 19 vjeçe, banuese në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “BMV”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit dhe pasagjerët që ndodheshin në mjet, shtetasi E. P., 18 vjeç dhe L. P., 14 vjeç, banues në Tiranë, të cilët ndodhen në spitalin e qytetit Lushnjë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptarët të ‘pa bindur’, lumë gjobash 3000 lekëshe për mosvendosjen e maskës (VIDEO)
Djali i Aleksandër MEKSIT u gjobit për maskë dhe u shoqërua në Polici, RRËFIMI I TIJ: Ishim 15 veta në BIRUCË, 4x4 metra katror, polici më vodhi... »
Article Logic
Execution time: 0.01135516166687
array(1) { ["section"]=> string(106) "shoferja-19-vjecare-humb-kontrollin-e-makines-bmw-perfundon-me-dy-pasagjeret-ne-spitalin-e-lushnjes-225095" }