“Shoh fotot e Armelës, Diamantit dhe Sabinës e tmerrohem...Gjaku im”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:32 23-07-2016 “Shoh fotot e Armelës, Diamantit dhe Sabinës e tmerrohem...Gjaku im”

“Shoh fotot e Armelës, Diamantit dhe Sabinës e tmerrohem...Gjaku im”. Kështu shkruan me dhimbje këngëtarja Elvana Gjata për tre shqiptarët që humbën jetën si pasojë e sulmit terrorist në Mynih.

Këngëtarja ka publikuar fotot e tyre ndërsa i ka shprehur ngushëllime familjarëve.

“Nuk gjej fjalet per ate qe ndodhi dje ne Mynih, per te gjithe ata te pafajshem jeta e te cileve u mor padrejtesisht nga nje tjeter akt mizor..

Shoh fotot e Armeles, Diamantit, Sabines dhe tmerrohem!Ndjej nje dhimbje te madhe ne shpirt kur mendoj se si endrrat e tyre, rinia e tyre u pre ne mes vetem sepse qelluan ne ate qender tregetare..

Ngushellimet me te thella per familjet tuaja, qe jane edhe familjet tona.Sepse ju jeni motrat dhe vellezerit tane.Lutem per ju ,Gjaku im..”, shkruan Elvana.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026364088058472
array(1) { ["section"]=> string(69) "shoh-fotot-e-armeles-diamantit-dhe-sabines-e-tmerrohem-gjaku-im-47517" }