Shokë të ngushtë me ariun (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:37 26-12-2016 Shokë të ngushtë me ariun (Video)

Miqësia e rrallë mes kësaj gruaje dhe ariut ka tërhequr vëmendjen e miliona njerëzve.

Sigurisht që çdo adhurues i kafshëve do të donte të kalonte kohë duke u argëtuar në dëborë me kafshën gjigante me gëzof të butë, por duhet thënë që është disi e rrezikshme.

Megjithatë ariu duket të jetë mësuar që i vogël dhe tashmë ata kanë fituar besimin e njëri-tjetrit.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02904486656189
array(1) { ["section"]=> string(37) "shoke-te-ngushte-me-ariun-video-63835" }