Shokohen fansat, iPhone 8 mund të jetë tepër i shëmtuar nëse do duket kështu (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:05 14-04-2017 Shokohen fansat, iPhone 8 mund të jetë tepër i shëmtuar nëse do duket kështu (Foto)

Smartfoni i ri iPhone 8  pritet të dalë gjatë muajve të fundit të viti 2017, por në disa foto të përhapura në internet pretendohet se duket dizajni që iPhone 8 do ketë.

Miliona fansa të Apple janë shprehur se nëse ky do jetë dizajni përfundimtar i telefonit, ka për të qenë një nga smartfonët më të shëmtuar në histori.

Sipas fotove të dala në mediat kineze, iPhone 8 do ketë ekran më të madh por me korniza më të holla në pjesën e parme, kjo pasi butoni “home” zhvendoset pas, ndërsa kamera dyshe është në të njëjtin pozicion por e kthyer vertikalisht. /Newsbomb.al

3qgq3gqefryyu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulme të reja nga SHBA: Rusia, Siria dhe Irani kritika të ashpra Washington-it
Të krishterët në Filipine kryqëzohen “prej vërteti” me gozhdë (Foto, pamje ekstreme) »
Article Logic
Execution time: 0.015058040618896
array(1) { ["section"]=> string(86) "shokohen-fansat-iphone-8-mund-te-jete-teper-i-shemtuar-nese-do-duket-keshtu-foto-75210" }