Shokohet zyrtarja e lartë: “Ndjeva dhimbje e trishtim”, ç’ndodhi përballë ish-Vollgës në Durrës? (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:32 22-06-2017 Shokohet zyrtarja e lartë: “Ndjeva dhimbje e trishtim”, ç’ndodhi përballë ish-Vollgës në Durrës? (FOTO)

Makina të tonazhit të rëndë të mbushur me inerte dhe që i shkarkojnë buzë detit në Durrës.

Është kjo panorama që na ofroi dje zv/ministrja e Arsimit, Nora Malaj, imazhe të realizuar mëngjesin e djeshëm në qytetin bregdetar.

“Mirëmëngjes miq.

Dje duke pirë kafen e mëngjesit në qytetin e Durrësit pashë këtë pamje. Makina që hedhin inerte në buzë të detit. Mendoni cpo ndodh në këtë qytet? Kjo në fakt nuk është ajo që Durrësi dhe qytetarët e tij duan për këtë qytet. Ndjeva dhimbje e trishtim. Pamja është përballë ish-Vollgës”, shkruan Malaj, ndërsa poston disa foto ku duket kamioni që po kryen procesin e shkarkimit buzë detit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KUJDES! Plas skandali në plazhin e Durrësit, familja anulon pushimet për një arsye të frikshme (FOTO)
Një lajm i mirë për shqiptarinë, Kalaja e Ulqinit së shpejti në listën botërore të UNESCO »
Article Logic
Execution time: 0.0083169937133789
array(1) { ["section"]=> string(102) "shokohet-zyrtarja-e-larte-ndjeva-dhimbje-e-trishtim-c-ndodhi-perballe-ish-vollges-ne-durres-foto-83380" }