Shokohet zyrtarja e lartë: “Ndjeva dhimbje e trishtim”, ç’po ndodh përballë ish-Vollgës në Durrës? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:48 21-06-2017 Shokohet zyrtarja e lartë: “Ndjeva dhimbje e trishtim”, ç’po ndodh përballë ish-Vollgës në Durrës? (FOTO)

Makina të tonazhit të rëndë të mbushur me inerte dhe që i shkarkojnë buzë detit në Durrës.

Është kjo panorama që na ofron zv/ministrja e Arsimit, Nora Malaj, imazhe të realizuar këtë mëngjes në qytetin bregdetar.

“Mirëmëngjes miq.

Sot duke pirë kafen e mëngjesit në qytetin e Durrësit pashë këtë pamje. Makina që hedhin inerte në buzë të detit. Mendoni cpo ndodh në këtë qytet? Kjo në fakt nuk është ajo që Durrësi dhe qytetarët e tij duan për këtë qytet. Ndjeva dhimbje e trishtim. Pamja është përballë ish-Vollgës”, shkruan Malaj, ndërsa poston disa foto ku duket kamioni që po kryen procesin e shkarkimit buzë detit. 

19247670_1157246054381791_7726464002195414989_n.jpg

19260426_1157246084381788_4861453400453461976_n.jpg

nora.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098628997802734
array(1) { ["section"]=> string(104) "shokohet-zyrtarja-e-larte-ndjeva-dhimbje-e-trishtim-c-po-ndodh-perballe-ish-vollges-ne-durres-foto-83274" }