Shokon 14 vjeçarja: Jam e lumtur që po pres një fëmijë nga babai

Publikuar tek: bota, më 20:55 10-02-2017 Shokon 14 vjeçarja: Jam e lumtur që po pres një fëmijë nga babai

Një 14-vjeçare nga Kili ka shokuar me foton e publikuar në facebook ku tregon barkun e saj dhe shkruan se është e lumtur që po pret një fëmijë nga babai i saj.

Të afërmit dhe miqtë e saj ishin të befasuar me lajmin, se si Itzel mund të ishte shtatzënë duke qenë se është vetëm 14 vjeç. Vajza është shprehur se është e lumtur që pret një fëmijë  nga njeriu më i mirë në botës, me dashurinë e jetës së saj, babain.

Itzel ishte rritur vetëm nga babai që nga vdekja e nënës së saj në fëmijëri. Shteti gjithmonë ka qenë dyshues për një abuzim të mundshëm mbi vajzën nga babai i saj.

fr_nfred.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 250 mijë vende pune do zëvendësohen nga robotët në Britani
Turqia lëviz me kujdes në Shqipëri, nuk e përfshin në listën e shteteve nga të cilat kërkohet ekstradimi i bashkëpunëtorëve të Gylen »
Article Logic
Execution time: 0.012213945388794
array(1) { ["section"]=> string(69) "shokon-14-vjecarja-jam-e-lumtur-qe-po-pres-nje-femije-nga-babai-68376" }